Jak opanować emocje i nie stracić pracy?

Mam problem jestem bez robotny mam żonę i dwójkę dzieci żony z jej poprzedniego małżeństwa... w nasze małżeństwo ingieruje jej były mąż przyjeżdża wtrąca się w wszystko a ja przez to kloce się z żoną i przez ta złość nie chodzę do pracy wiem ze źle robie ale nie mogę się skupić i praktycznie z każdej pracy mnie zwalniają... co Państwa radzicie w tej sytuacji

Witam,
nie wiemy,jak to się stało,że nie zakończył się poprzedni związek żony,ale być może dotyczy sytuacji dzieci/też materialnej,skoro Pan nie pracuje/.W takiej sytuacji stosuje się m.in mediacje rodzinne,w których precyzowane są konkretne warunki funkcjonowania względem siebie wszystkich zainteresowanych osób.Prosze się dowiedzieć o szczegółach w najbliższym sądzie,gdzie ustalano sposób sprawowania opieki nad dziećmi po rozwodzie rodziców,ew.w sieci lub jakimś ośrodku pomocy rodzinie,ośrodku ds.przemocy itp.Pan może zostać objęty także pomocą finansową,jeżeli będą ku temu powody.

Witam, jest Pan w związku, opiekują się Państwo dwójką dzieci. Były mąż ingeruje w Państwa życie, co powoduje napięcia w związku. Ma Pan trudności w utrzymaniu pracy. Dobrym rozwiązaniem byłoby skorzystanie z konsultacji z psychologiem. Warto dłużej porozmawiać na temat Pana sytuacji i możliwości, celów. Pozdrawiam serdecznie