Jak opanować lęki przed pracodawcą?

Jak opanować lęki przed pracodawcą. Podejrzewam, ze szumy w jednym uchu, to z powodu lęków, ale z tym bylem u lekarza i stwierdził, ze to od stanu zapalnego, ja jednak podejrzwam, ze dużo się wzięło od stanów lękowych, jak temu zapanować?

Dzień dobry!

Jeśli podejrzewa Pani stany lękowe i związane z tym objawy nerwicowe, proszę osobiście skonsultować się z lekarzem psychiatrą oraz z psychologiem.

Pozdrawiam!