Jak opanować myśli dotyczące seksualności?

Witam cieżko mi o tym pisać myśle że warto sprobowac.Od paru lat walcze z ciezkimi i nieprzyjemnymi myslami , mysli dotycza seksualnosci i nie tylko , czesto dochodza do tego rozne czynnosci tzn np patrze na mezczyzne i udowaniam sobie ze mnie nie podnieca (bo jestem hetero) sprawdzam czy mam wzwod w roznych sytuacjach , czesto mowie do siebie takie NIE i otrzepuje sie na jakas mysl , mam tez rozne wyobrazenia natretne ktore utrudniaja mi zycie prosze o pomoc czy to nerwica natrectw i co robic

Dzień Dobry Panu,

Opisał Pan objawy, trwające od paru lat, które utrudniają Panu codzienne funkcjonowanie.
Proszę pozwolić sobie pomóc i zgłosić się do Poradni zdrowia psychicznego, by podjąć terapię poznawczo-behawioralną, która byłaby skuteczną w leczeniu Pana symptomów.

Życzę Panu wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com