Jak opanować myśli samobójcze?

Nie wiem sama co mam robić, mam ciągłe myśli samobójcze, nie ma dla mnie nic sensu, nie mogę zmotywować się do nauki. Ciągle siedzą mi myśli, ciągle myślę, jak ze sobą skończyć. Czasami mam momenty, że jest dobrze, że myślę " może nie teraz?" a czasami "ja to zrobię!" NIE WIEM CO ROBIC :( Nie chce isc znow do pedagoga szkolnego, nie chce sie narzucac, a psychologa mam raz w tygodniu a dla mnie to za mało, bo naprawdę dobrze dogaduje się z moją psycholog

Dzień dobry,
z uwagi na to że uczęszcza Pani do psychologa jest Pani na dobrej drodze żeby poradzić sobie z problemem. Jednak jeśli spotkania są niewystarczające, tzn. objawy się utrzymują, trudno wytrzymać Pani pomiędzy wizytami u psychologa to warto zastanowić się nad wizytą konsultacyjną u lekarza psychiatry oraz pomyśleć o zwiększeniu wizyt np. do dwóch w tygodniu. Niestety zdarza się, że spotkania raz w tygodniu są niewystarczające i tak właśnie może być w Pani sytuacji.
Pozdrawiam A. Pacia

Witam, to ważne że masz dobry kontakt ze swoim psychologiem. Proszę się zastanowić ze swoją psycholog na najbliższym spotkaniu jak sobie pomóc, co można jeszcze zrobić aby myśli samobójcze nie towarzyszyły ci tak często. Jeżeli czujesz, że potrzebna ci rozmowa, wsparcie dodatkowe, korzystaj z telefonu zaufania: 116 111 (http://www.116111.pl/mlodziez). Czy jest w Twoim otoczeniu ktoś z kim mógłbyś jeszcze porozmawiać, kto mógłby cię wesprzeć, być z tobą?
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka