Jak opanować napady agresji słownej?

Witam choruje na hashimoto od 4 lat mam 2 dzieci meza i napady nwm co robic kiedy sie klucimy czuje ze go nie nawidze obrazam krzycze wyzywam nie panuje nad tym dzis chcialam go nawet uderzyc nie mam sily nwm jak sb radzic mysle o zeby ze soba skonczyc!jestem zmeczona wstawaniem do dzieci w nocy odsypiam od 8 rano do 11 cala noc jestem aktywna mowie do dzieci zabije cie chodz wiem ze tego nie zrobie chce z mezem rozmawiac mowi ze musze sie leczyc nie potrafie tego opisac nie mam z kim pogadac

Witam, z tego co Pani napisała rozumiem, że mąż martwi się o Panią oraz Pani aktualnym stanem zdrowia. Pani choruje na hashimoto, czuje się zmęczona i reaguje agresją słowną. Pani również dostrzega, że potrzebuje pomocy, bo ma ta sytuacja wpływ na całą Pani rodzinę. Proponuję skorzystać z konsultacji z psychologiem. Jeżeli nie ma Pani z kim porozmawiać, potrzebuje Pani wsparcia, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy - https://zip.nfz.gov.pl/GSL/GSL/PrzychodnieSpecjalistyczne Pozdrawiam

Witam Panią,
Proszę zgłosić się do psychologa lub psychoterapeuty, który udzieli Pani wsparcia, pomoże Pani zapanować nad sowim zachowaniem a także radzić sobie z emocjami - rozpoznawać je, rozumieć i wyrażać w konstruktywny sposób.
Pozdrawiam serdecznie,
Małgorzata Bukowska