Jak opanować nerwowe zachowania u 8-letniego dziecka z zespołem Downa?

Mam synka 8 letniego z zespołem Downa. Od pewnego czasu zrobił się bardzo nerwowy , wykrzykuje coraz bardziej jest uparty.bardzo proszę o porade

Zachęcam do spotkania z psychologiem, psychoterapeutą, szczególnie specjalizującym się w pracy z rodzinami z dzieckiem wymagającym szczególnej opieki. Specjalista wesprze w roli rodziców, a także w wyniku wywiadu i obserwacji zachowań synka będzie potrafił najlepiej doradzić metody wychowawcze, a także sposoby wspierania rozwoju dziecka.