Jak opanować niekontrolowany płacz?

Witam! Czy istnieje jakaś metoda na uspokojenie niekontrolowanego płaczu?

Witam, obniżona kontrola emocji może być efektem szeregu zaburzeń, proszę udać się na konsultację do psychologa, zdiagnozować przyczyny a potem zastosować jedną z wielu metod rozwijania umiejętnośći samokontroli, którą zapewne zaproponuje Pani specjalista.Pozdrawiam