Jak opanować podjadanie w nocy?

Witam, Mam 54 lata, od 30 lat jadam po nocy caly dzien moge nic nie jesc a w nocy wstaje kilka razy i jem różne rzeczy np. Slodkie lub slone w dużych ilościach Jest to dla mnie coraz bardziej męczące poniewaz przestalam sie wysypiac i sporo przytyłam

Proszę zacząć od spotkania z dietetykiem bądź psychologiem żywienia, którzy będą mogli zaproponować Pani odpowiednią dietę i rozłożą ją na etapy. Jeśli starczy Pani motywacji i samodyscypliny po miesiącu stosowania się do wskazówek powinna Pani odczuwać pierwsze promyki satysfakcji z terapii.

Trzymam kciuki!

Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG ŻYWIENIA, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl