Jak opóźnić lub przyspieszyć miesiączkę?

okres mam regularnie..... właśnie chłopak zrobil mi niespodzianke i kupił urlop na 27 kwietnia a tego dnia dostane okres plus minus jeden dzień. Jedziemy na Malte a ja bede miała w ciągu tych 7 okres. Nie biorę tabletek antykoncepcyjnych... czy są jakieś inne środki aby przyspieszyc bądź opóźnić miesiączkę?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.