Jak opóźnić proces starzenia się 62-latki?

Jak opóźnić proces starzenia się. Mam 62 lata, od roku zauważyłam ze bardzo zmieniła sie moja twarz. Mam ładną cerę ale suchą, dobrze się odżywiam, mam b.dobre kremy i kosmetyki, i nie mogę patrzeć jak się starzeją. Chciałbym choć trochę opóźnić ten proces co mam robic do jakiego specjalisty się udać może hormony o operacji plastycznej na razie nie myślę bo jest droga moze później. Pozdrawiam i prosze o radę gdyż jestem przygnębiona.

Witam,
w Pani przypadku najlepiej będzie udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej.Podczas wizyty po ocenie Pani stanu skóry ,zapewne można będzie zaproponować Pani niektóre z zabiegów medycyny estetycznej /np mezoterapia /,
oraz udzielić wskazówek , zalecić odpowiednią suplementacje doustną i preparaty odpowiednie do Pani cery.
Zapewniam, że nie jest Pani odosobniona w tym problemie ,to bardzo częsty temat podczas konsultacji.

Najlepiej będzie skorzystać z konsultacji u lekarza medycyny estetycznej. Podczas konsultacji lekarz obejrzy dokładnie i zbada Pani skórę, omówi z nim Pani efekty jakie chciałaby uzyskać po zabiegach . I lekarz dobierze jak najkorzystniejsze zabiegi dla Pani skóry.