Jak opóźnić przedwczesny wytrysk?

Seksuolog chodzi o przedwczesny wytrysk , czy sa jakies sprawdzone metody ,cwiczenia typu miesnie kegla , jakies leki , cokolwiek zeby opoznic ?? gdyz po 2 3 min dochodze a bywało czasami ze wczesniej :) a chciałbym to opoznic do przynajmniej 10 min albo i wiecej jak sie da

Dzień dobry!

Pierwszym krokiem byłaby diagnoza, czy rzeczywiście doświadcza Pan wytrysku przedwczesnego. Aby to ocenić konieczna jest większa ilość informacji.
Leczenie opiera się zazwyczaj o farmakologiczne (leki przepisuje lekarz seksuolog) i/ lub psychoterapię (prowadzi psycholog seksuolog), także z metodami treningowymi.

Pozdrawiam!