Jak opóźnić wytrysk?

Witam! Mam problem z przedwczesnym wytryskiem. Wystarczy 5-6 ruchów i już jest koniec. Nie pomagają prezerwatywy, masturbacja (tylko alkohol) ale nie będę się nim ciągle faszerował. Mam 17 lat współżycie rozpocząłem jakieś 3 miesiące temu. Staram się z swoja dziewczyną co sobotę zabawić. Gdy dojdę jeden raz to za drugim, trzecim razem dochodzę mac po 2min Jak na razie to z stosunku na stosunek nic się u mnie nie poprawia. Odbyłem już może ok 10 stosunków ale nadal to samo. Dziękuje za odpowiedź.

Jest spora szansa, że w ciągu kilku miesięcy problem stanie się mniejszy.
Jest to jeszcze fizjologia, leczenie byłoby przedwczesne.
Proszę pamiętać o zabezpieczeniu, żeby "zabawianie się" nie wygenerowało trudnego problemu...
Przestrzegam przed reklamowanymi w Sieci i telewizji preparatami.
A alkohol na opóźnienie wytrysku to narkotyczna pułapka, absolutnie nie warto...
Pozdrawiam.

Dzień dobry.
Jesteś bardzo młodym człowiekiem, który dopiero zaczyna życie seksualne, sygnalizowane przez Ciebie problemy są więc czymś naturalnym. Dziesięć stosunków to trochę za mało, żeby nauczyć się własnych reakcji w relacji erotycznej z partnerką. Dwuminutowy stosunek mieści się w granicach normy, a alkohol w nadmiarze (mimo, że na razie jest pomocny w "wydłużeniu" stosunku) w efekcie wywoływać może m.in. trudności w uzyskaniu i utrzymaniu erekcji. Przypomnieć dodatkowo trzeba, że skoro masz 17 lat, spożywanie alkoholu w Twoim przypadku jest nielegalne.
Pozdrawiam i powodzenia.

Witam. jest Pan jeszcze bardzo młodym i niedoświadczonym kochankiem i to co Pana spotyka jest normalne. Młodzi mężczyźni nie potrafią dobrze panować nad ejakulacją. Proszę jednak pamiętać - trening czyni mistrza. Po pierwsze proszę stosować treningi masturbacyjne, podczas których należy skupiać się maksymalnie na doznaniach fizycznych. Trening służy nauczeniu się wychwytywanie , kiedy następuje moment, kiedy jest jeszcze "odwrót". Jeśli się Pan tego nauczy podczas masturbacji, przełoży Pan te umiejętności na stosunek z partnerką. Dobrym pomysłem jest także doprowadzenie się do wytrysku podczas gry wstępnej, by do stosunku przystąpić podczas kolejnej erekcji. Można także użyć prezerwatyw z benzokainą - sbustancją znieczulającą, która zmniejsza odczucia dotykowe i wydłuża stosunek.

Witam, na podstawie opisu nie podejrzewałbym przedwczesnego wytrysku. Tego rodzaju objawy występują często u młodych mężczyzn i ich podłoże jest zazwyczaj czynnościowe, częściowo psychogenne.... Zazwyczaj po pewnym czasie ustępują samoistnie, bez śladu. Przedwczesny wytrysk można rozpoznawać u mężczyzn prowadzących regularną aktywność seksualną w postaci stosunków (lub ich prób). Pozdrawiam RH