Jak opóźnić wytrysk i pobudzenie?

Mam 29 lat i mam problem ze współżyciem seksualnym ze swoja partnerką. Gdy dochodzi między nami do zbliżenia trwa to zaledwie 1-2min. i jest już po wszystkim. Gdy ma dojść do zbliżenia jestem tak nakręcony i pobudzony że podczas nakładania prezerwatywy czuję już wytrysk, czasami nawet po nałożeniu prezerwatywy i wejściu w partnerkę czuję już wytrysk. Proszę o pomoc

Dzień dobry!

Wytrysk przedwczesny najczęściej leczy się farmakologicznie (prowadzi lekarz seksuolog) i/ lub psychoterapeutycznie (prowadzi psycholog seksuolog).

Pozdrawiam!

Nie obędzie się bez wizyty u urologa lub seksuologa. Należy bowiem uzupełnić wywiad seksuologiczny by zaproponować odpowiednie leczenie. Seksuologia osiąga duże sukcesy w leczeniu wytrysku przedwczesnego.