Jak opóźnić wytrysk u 27-latka?

witam mam [rzedwczesny wytrysk tznjuz po 3 minutach dochodze a to dopiero gra wstepna i samym podnieceniem ciala kobiety moge dojsc jak opoznic wytrysk oprocz cwiczen jakies tabletki masci i stosowac viagre

Dzień Dobry,

z Pana pytania nie wynika jasno kiedy następuje wytrysk. Viagra nie jest lekiem opóźniającym wytrysk.
Może pan wypróbować prezerwatywy ze środkiem opóźniającym wytrysk lub udać się do lekarza seksuologa, który po przeprowadzeniu badania seksuologicznego ewentualnie zleci Panu stosowne leki.