Jak osiągnąć orgazm i skąd mam wiedzieć, że nadszedł?

Mam problem z orgazmem. Jestem z parterem już 4 lata, a nie umiem dojść, choć jest mi dobrze - co robić? Proszę o odpowiedź jak mam dojść i jak poznam, że dostałam orgazm.
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Kobiety często mają problem, by osiągnąć orgazm w trakcie współżycia z partnerem. Związane jest to z nieznajomością swoich fizycznych potrzeb, niewyrozumiałością partnera oraz czynnikami psychicznymi.
Powinna Pani poznać swoje ciało, nauczyć się, jak je rozbudzać. Warto, żeby sama Pani wiedziała, w jaki sposób należy Panią stymulować, by osiągnęła Pani orgazm. Myślę, że nie zdoła go Pani przeoczyć - jest to fala przyjemności związana z objawami fizjologicznymi, m.in. skurczami macicy. Powinna Pani również włączyć w swoje działania partnera i pokazywać mu, czego Pani od niego oczekuje i jak chce być Pani pobudzana. Pieszczoty partnera mogą dać Pani możliwość osiągania orgazmów i wprowadzić nowe elementy do Waszego pożycia.

Pozdrawiam