Jak osiągnąć pełną satysfakcję z seksu oralnego?

Dzień dobry. Niestety mimo dużego zainteresowania seksuologią czasem nie znam odpowiedzi na najprostsze pytania, dlatego piszę do Pana i oczekuję jakiejś pomocy. Mój chłopak ma dość duży problem, kiedy dochodzi do seksu oralnego mój partner czuje przyjemność, ale nie na tyle dużą, aby swobodnie mógł dojść. Dlatego piszę do Pana. Czy może jest na to jakiś sposób, rozwiązanie?Jeżeli tak, to bardzo proszę o pomoc, gdyż jest to dla nas dość uciążliwe. Pozdrawiam.

Dzień dobry.

Seks oralny bywa pożądaną formą współżycia dla większości mężczyzn, jak jednak można wnioskować z Pani opisu, nie zawsze wszystkim daje pełną satysfakcję.
Być może przyczyną opisanego problemu jest po prostu inna, mniej intensywna stymulacja, która nie jest wystarczająca do osiągnięcia orgazmu. Możliwa też jest sytuacja odwrotna - stymulacja oralna wiązać się może z podrażnianiem członka np. zębami - co może być zbyt "bolesnym" doznaniem dla partnera.
Poza wątkiem natury "technicznej" niekiedy przyczyną opisanego problemu może być szczególny kontekst seksu oralnego, który niektórym osobom (zarówno płci męskiej jak i żeńskiej) kojarzy się z czymś "brudnym", wyuzdanym i typowym dla osób prostytuujących się. Możliwe, że partner ma podobny, "ukryty" pogląd na tę formę współżycia seksualnego.
Niezależnie od przyczyny, warto spokojnie porozmawiać z partnerem, bo to on przecież jest "adresatem" Pani pieszczot. Warto też pamiętać, że każdy sposób współżycia akceptowany przez oboje partnerów może być satysfakcjonujący, jednak nie każdy musi bezpośrednio wiązać się z osiągnięciem satysfakcji seksualnej.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Pierwszym krokiem, przed poszukiwaniem sposobów zmiany sytuacji, jest jej dobre rozpoznanie, odkrycie przyczyn. A aby to zrobić konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Ludzie różnią się pod względem preferencji seksualnych. Być może seks oralny po prostu nie jest ulubioną, preferowaną formą kontaktu Pani partnera?
Być może jest to kwestia jego utrwalonych nawyków masturbacyjnych?
Być może drobne zmiany w technice, Waszych zwyczajach seksualnych, mogłyby sprawić, że kontakt byłby dla partnera przyjemniejszy?
Być może niemożność osiągnięcia orgazmu wiąże się ze stresem lub innymi trudnymi emocjami (które mogą być uświadamiane bądź nie)?

Możliwości jest wiele.

Pozdrawiam!