Jak osiągnąć sukces w życiu i trafić na wartościowych ludzi?

Nie potrafie osiagnac zadnego celu, sukcesow w zyciu.A to znalesc prace, odnalesc sie na zakrecie zyciowym. Poprostu rezygnuje zawodu bo jest dla mnie zatrudny, odnalesc swoja milosc i zwiazek. Ciagle natrafiam na nienormalnych ludzi, jestem niepelnosprawny, orzeczenie niepelnosprawnosci umiarkowane.Brak pracy, zatrudnienia, do dziewczyn ktore pisze na sympati nie odpisuja jestem do niczego nie potrafie ciagle rutyny, niepowodzenia porazki oraz ciagle krytyka jak sytuacje i problemy

"Śmiać się często i kochać mocno;
Zdobyć szacunek ludzi inteligentnych
i przyjaźń dzieci;
Zdobyć uznanie uczciwych krytyków i w spokoju
znosić zdrady fałszywych przyjaciół;
Cieszyć się pięknem;
Zauważać w innych to, co najlepsze;
Nauczyć się zapominać o sobie samym;
Uczynić świat choć trochę lepszym,
zostawiając po sobie zdrowe dziecko, uratowaną duszę, wyplewioną grządkę w ogrodzie,
poprawiając czyjeś warunki życia;
Bawić się, śmiać z entuzjazmem i śpiewać z radości;
Wiedzieć, że choć jedna osoba odetchnęła swobodniej,
ponieważ Ty żyłeś...
To właśnie jest sukces życiowy."

Myślę, że dobrze powinna Panu zrobić wizyta i psychologa, psychoterapeuty. Pana orzeczenie o niepełnosprawności jeszcze o niczym nie świadczy. Jednak szerzej nt. swojego problemu będzie mógł Pan porozmawiać ze specjalistą, do czego gorąco zachęcam.

Serdecznie pozdrawiam!

Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl

Zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa, psychoterapeuty i przyjrzenia sie emocjonalnym i osobowościowym przyczynym niepowodzeń i braku satysfakcji w życiu. Specjalista pomoze też Panu pracowac nad soba w procesie psychoterapii.