Jak osiągnąć wagę 50 kg?

Hejka, ważę 60 kg, mam 160 i mam 18 lat Mój cel to 50 kg, niedawno przeszłam zabieg na kręgosłup oraz artroskopie kolana, ale jest już na tyle dobrze ze mogę jeździć na rowerze czy na rolkach, bieganie i inne ćwiczenia odpadają, gadałam na ten temat z lekarzem, i mam się oszczędzać ale rower, rolki będą okej Nie jem zbytnio słodyczy, ale uwielbiam lody i mogłabym je jeść cały czas Co mogę zrobić aby osiągnąć mój cel?

Warto spróbować. Zapraszam na konsultacje, bo trudno dobrać dietę na podstawie wieku, wagi i wzrostu. Rower i rolki są ok, ale lody z pewnością nie zbliżają do celu ;-)