Jak oswoić się ze zdradą partnerki?

Jak sprawić by myśl o osobie z którą zostałem zdradzony nie zabijała mojego pożądania wobec partnerki . Moja myśl ogranicza się do "A [imię tej osoby] " Ale w tej myśli zawarte jest tyle uczuć , bardzo sprzecznych że zabija ono moje pożądanie i libido pikuje w dół . W jaki sposób oswoić się z myślą że doszło do zdrady ? Jak z tym walczyć ? Sam nie byłem fair , ale bardzo się kochamy i chcemy to naprawić , w moim przypadku nie był to romans a czysty seks a moja partnerka poczuła coś i miałaromans

Dzień dobry!

Zdrada w związku jest temat szerokim i złożonym, stąd nie istnieje prosta i konkretna odpowiedź na Pana pytanie. Przeżycie zdrady, zrozumienie jej, przepracowanie, wybaczenie i odbudowa relacji jest często długotrwałym procesem i nie sposób streścić go w kilku zdaniach.

Zachęcam do lektury licznych książek poradnikowych o tematyce psychologiczno-seksuologicznej, a także rozważenia z partnerką podjęcia psychoterapii.

Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza