Jak pielęgnować cerę naczynkową, która przetłuszcza się?

Witam, chciałabym zapytać jak pielęgnować cerę naczynkową i w dodatku bardzo przetłuszczającą się, szczególnie w strefie T? Czy są jakieś zabiegi aby poprawić jej wygląd, kremy ? Jest to dla mnie dużym dyskomfortem, ciągle mam czerwoną twarz, a cera mi się świeci nawet po nałożeniu podkładu matującego i pudru. Prosze o pomoc. Dziękuję i pozdrawiam.

Dróg ku osiągnięciu celu jest kilka. Zabiegi, które mogą wspomagać poprawę stanu skóry dobierze indywidualnie kosmetolog po obejrzeniu skóry. Z reguły pomocne są zabiegi złuszczania i normalizacji pracy gruczołów łojowych, jonoforeza. Także w zakresie pielęgnacji domowej warto stosować srodki, które będą zmieniały czynność wydzielania łoju, bardzo dobre są antyseptyczne produkty zawierające np olejek manuka bądź drzewa herbacianego.
Polecam także zmianę diety, eliminację dużej ilości tłuszczów, kawy.