Jak pielęgnować paznokieć po stłuczeniu?

2 miesiące temu miałem stłuczenie paznokcia u ręki obecnie u nasady zrobiła się szpara pewnie nowy paznokieć odrasta jak pamiętam z przeszłości odrastanie potrwa z pół roku albo dłużej ale mam pytanie odnośnie "kosmetyki" czy mogę na ten paznokieć położyć jakiś żel u kosmetyczki żeby ten paznokieć nie wyglądał tak obrzydliwie gdyż jestem barmanem i nie wygląda to estetycznie.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sadze lecz Ew coś więcej może powiedzieć lekarz dermatolog lub medycyny estetycznej