Jak pielęgnować ranę po marsupializacji?

Jak dbać o ranę po marsupilizacji?jak pielęgnować .jeśli gojenie trwa bardzo długo.kiedy możemy wrocic do normalnego życia.np współżycie z partnerem

Gojenie musi trwać długo, bo to przecież wytworzenie sztucznego ujścia z torbieli, ograniczeniem współzycia mogą być dolegliwości, przed rozpoczeciem proponuję wizytę u ginekologa operującego