Jak pielęgnować ranę po zabiegu wrastającego paznokcia?

Witam, jestem 5 dzien po zabiegu na wrastajacy paznokiec (plastyka, bez wyrywania calego). Dzisiaj przedwczesnie zdjeto mi szwy z powodu silnego bolu, lecz rana strasznie smierdzi ropa. Czy powinienem w takiej sytuacji stosowac jakas masc? Zazadac od lekarza antybiotyku? W linku zdjecie palca po zdjeciu szwow. https://zapodaj.net/00902e5c32fd3.jpg.html

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc się wypowiedzieć . Proponuje udac się do lekarza zdejmujacego szwy lub wykonującego zabieg