Jak pielęgnować skórę głowy po farbowaniu?

Witam,mam pytanie.Ostatnio farbowałam włosy u fryzjera na blond,skóra mnie piekła jakby ktoś podpalił mi głowę,w domu zauważyłam ze mam czerwoną skórę,teraz tez mam czerwoną,boli robią się strupki i włosy wypadają.Czy jest jakiś środek na regenerację skóry głowy?Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może to uczulenie proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodZinnego

Proszę udać się do dermatologa po obejrzeniu i zbadaniu skóry głowy lekarz dobierze odpowiednia metode leczenia.

W domu można stosowac maski aby mocniej nawilżyć skórę głowy