Jak pielęgnować suchy zębodół, aby przyspieszyć jego gojenie?

Witam. Tydzień temu miałam wyrwania dolna 6 niestety okazało się ze mam suchy zebodol. Dziś poszlam do dentysty, który przepisał mi antybiotyki i oczyścił ranę. Dodał ze nie został założony lek w zebodole a jedyne co lekarz zrobił to naruszenie rany aby znów zaczęła lecieć krew i zrobił się skrzep. Czy tak powinien wyglądać cały zabieg.? Ogólnie dentysta nie był zbyt miły i nie udzielił mi żadnych informacji na temat pielęgnacji tego suchego zebodolu. Co muszę zrobić aby szybciej się to zagoilo.? Dziękuje za odpowiedzi.

Pozdrawiamy, stankowscybialach.pl, badzbystry.pl