Jak pielęgnować związek i okazywać uczucia drugiej osobie?

Witam Mam problem z dziewczyna i glównie chyba z mojego powodu. Od lutego mamy dziecko i od tego zaczelo sie psuc. Ona twierdzi ze nie pokazuje ze mi na niej zalezy i ciagle sa o to klotnie.jesli chodzi czy ja kocham to tak kocham. Ona twierdzi ze po stosunku jestem zupelnie inny ,inaczej sie zachowuje czyli gorzej ja nawet tego nie potrafie dostrzec. Nie wiem co sie dzieje ze mna. Mam pytanie czy wizyta u psychologa by mogla mi pomoc? Pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Warto byłoby rozważyć terapię par, byście Państwo nabyli umiejętności komunikacyjne, m. in. wyrażania oraz odpowiadania na wzajemne potrzeby.
Relacja partnerska jest relacją wymagającej nieustannej pracy w związku/nad związkiem/dla związku.

Zapraszam Państwa na konsultację par online - via Skype.

Z życzeniami dla Państwa tylko pozytywnych doświadczeń,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605