Jak poczuć się lepiej wśród pracowników w nowej firmie?

Witam,od miesiąca pracuję w nowej firmie. Weszłam do środowiska ludzi, którzy pracują tam kilka a nawet kilkanaście lat,jak na samym początku bałam się swoich nowych obowiązków,że sobie nie poradzę to teraz przeszkadza mi panująca atmosfera w pracy. Mało kto ze mną rozmawia,inni jak rozmawiają to mają swoje tematy itp.Kilka dziewczyn cały czas mnie obserwuje,każdy mój ruch,dwie nawet mnie obgadywały(sama to słyszałam). Staram się to ignorować,ale na samą myśl jest mi źle,że muszę iść do tej pracy,na chwilę obecną trzymają mnie jedynie dobre warunki finansowe i godziny pracy.Nie mam z tymi ludźmi żadnych wspólnych tematów do rozmowy,poza tym nikt się tam mnie o nic nie pyta,czuje się jak odludek....

Dzień Dobry Pani,

Opisane przez Panią doświadczenia są pewnym "constans" charakterystycznych zachowań przez zatrudnionych stałych pracowników wobec nowego Pracownika.

Zachęcałabym Panią, aby postarała się Pani nawiązać bliższą relację, chociaż z jedną, życzliwą Pani Osobą i wtedy poczuje się Pani bardziej komfortowo.

Mógłby być dla Pani pomocne uczestnictwo w aktywnym treningu z komunikacji międzyludzkiej, poczucia własnej wartości, asertywności.

Jeśli miała by Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu na Skype.

Z przesłaniem dla Pani tylko pomyślności i zadowolenia,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam,

opisuje Pani trudną sytuację zawodową, wskazane jest wsparcie specjalistyczne, psychoterapia poznawczo - behawioralna, z pomocą psychoterapeuty łatwiej będzie poradzić sobie z problemem.

Pozdrawiam serdecznie