Jak podawać dziecku Ospen?

Witam. Córka 4lata i 8mcy stwierdzoną angina poprzez wymaz z gardła. Przepisany ospen 750/5ml . Córka waży niecałe 15 kg. Dostała dawkowanie 3xpo 4ml. Czyli 120ml na dobę. Wg ulotki powinno być mniej. Proszę o radę nie mogę dodzwonić się do lekarza.

Szanowna Pani, nie jestem w stanie przez internet zalecić dawkowania leku, proszę skontaktować się z lekarzem prowadzącym