Jak podnieść się psychicznie po odejściu partnera?

nie mogę podnieść się psychicznie po odejściu partnera ,najgorzej że to ja podobno nie zawiniłam on musi wszystko przemyśleć

Mgr Adam Horak Psycholog

Skoro Pani partner twierdzi, że musi wszystko przemyśleć, to może jest szansa na powrót do utraconej relacji. Zazwyczaj błędy popełniają obie strony, ale zawsze można spróbować je zgodnie naprawiać. Mądrej i odpowiedzialnej refleksji sprzyja wiek i doświadczenie życiowe, w czym pomocna może okazać się konsultacja psychologiczna "na żywo".