Jak podnieść swoją samoocenę chorując na WZJG?

Mam 35 lat od 5 choruję na wrzodziejące zapalenie jelita grubego mam nadzerki w odbytnicy i esicy ,obrzek całego jelita grubego i zatarty rysunek naczyniowy, chciałabym mieć dzieci w przyszłości lecz jestem pełna obaw, wiem że mężczyzni chcą potomstwu przekazać geny i szukaja raczej zdrowych kobiet do związku, takich które urodzą im zdrowe dzieci, a ja niestety choruję tłumaczę sobie że nawet zdrowa kobieta nie zawsze rodzi zdrowe dziecko, mimo to czuję się jakąś gorszą kobietą,prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje przetłumaczyć sobie właśnie w ten sposób jak Pani napisała? Czy np Pani rodzice czuli się gorsi? Byli/są chorzy na jakieś tego typu schorzenia? Wg mnie najważniejsza jest miłość i uczucie między dwojgiem ludzi