Jak podrywać dziewczyny na portalach randkowych?

Z kim pogadać na temat pisania do dziewczyny na portalach randkowych aby ją z nią umowic na randkę czyli uwodzenie i odkrywanie kobiet bo nie umiem nie potrafie nie wiem jak napicac do dziewczyny wiadomość aby odpisala na nią chciałem o porade zapytac

Może Pan również porozmawiać ze swoimi koleżankami na ten temat - być może będą one mogły służyć pomocą. Jednakże mimo wszystko polecam przede wszystkim zajrzeć wgłąb siebie i pisać szczerze i autentycznie - wtedy wszystko będzie tak, jak powinno. Powodzenia!

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza