Jak pogodzić się z odejściem partnerki?

Witam 2 tygodnie temu rozstałam się z dziewczyna , nie układało się nam od dłuższego czasu , głównie z mojej winy. Jak się rozstawalismy to oddała mi prezenty, które jej dałem, powiedziała, cześć i wyszła,. Może nie byłem najlepszym chłopakiem ale bardzo ja kochałem i kocham dalej ale na powrót nie ma już szans. Jak mam się pogodzić z tym że ta dziewczyna odeszła? Błagam pomocy

Dzień Dobry Panu,

Proszę przyjąć ode mnie wyrazy rozumienia, z powodu rozstania Pana Partnerki z Panem.

Zacznę od tego, że Coś jest po Coś...

Tak to już jest (czasami) że rozstanie w związku jest potrzebne - wtedy, gdy nie ma już "wspólnego mianownika" między Partnerami, gdy Partnerzy już nie potrafią/nie udaje się Im skutecznie ze sobą komunikować.
Kiedy nie chcą (już) pracować nad związkiem i w związku.

Nie udaje się porozumieć, gdy jeden z Partnerów poczuł się w jakimś sensie zaniedbany, tym bardziej jeśli zainwestował w ten związek swoje zasoby emocjonalne, fizyczne, energetyczne i czasowe.

Napisał Pan, że już od jakiegoś czasu się między Wami nie układało..., nie napisał Pan, co i dlaczego mogło być tego przyczyną...?
Być może nie odpowiadał Pan na potrzeby Partnerki?
Być może sygnalizowała Panu, co jest dla Niej ważne?
Być może nie czuła się ważna dla Pana?

Przyczyn może być sporo...
Jednak..., chcę Panu powiedzieć, że paradoksalnie dzięki Pana relacji zdobył Pan cenne doświadczenia i za to może być Pan wdzięczny Partnerce i sobie, bo dzięki temu doświadczył Pan ważności Tego, Co ważne?

Proszę nie pozostawać samemu, proszę sięgnąć po wsparcie bliskich Panu Osób , którzy poprzez swoją obecność pomogą Panu przejść przez ten najtrudniejszy czas po rozstaniu.

Gdyby miał Pan życzenie rozmowy ze mną, zapraszam Pana serdecznie do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu najbardziej teraz potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605