Jak pogodzić się z porzuceniem przez partnera?

Zostawił mnie chłopak (po 2 latach związku) bez jakiejkolwiek przyczyny, starałam się być jak najlepszą dziewczyną i związaliśmy ze sobą plany na przyszłość, z dnia na dzień mnie zostawił, dowiedziałam się ze spotyka się i pisze z inną od momentu naszego rozstania, mijają 2 tygodnie od tego momentu, co zrobić żeby zaczął żałować? Jak pokazać mu, ze jestem lepsza, dodam ze nadal mi na nim zależy i bardzo go kocham, czuje się bezradna, co robić? Ewentualnie jak pogodzic się z rozstaniem? Proszę o pomoc

Może spróbować przez następne 2 tygodnie żyć tak jakby go nigdy nie było..Próbować ucinać wspomnienia, rozmyślania, nie mieć na wierzchu rzeczy które go przypominają, nie pytać o niego, nie pisać, nie obserwować na fb itd. I zobaczyć co z tego wyniknie. Powodzenia.

Dzień Dobry Pani,

Proszę przyjąć ode mnie wyrazy rozumienia, z powodu niespodziewanego zerwania relacji Pani Chłopaka z Panią.

Tym bardziej, że jak wynika z Pani relacji, nie było ku temu wcześniejszych przesłanek.
Zadała Pani pytanie: "...co zrobić żeby zaczął żałować? Jak pokazać mu, ze jestem lepsza, dodam ze nadal mi na nim zależy i bardzo go kocham, czuje się bezradna, co robić?... ."

Niestety, nie pozostaje Pani nic innego, jak przyjąć do wiadomości niewerbalną decyzje o zerwaniu.
Z mojej strony, inspirowałabym Panią by nie skupiała się Pani (już) na Osobie Chłopaka, by zastanowiła się Pani, jak czuła się Pani w tej relacji i co ona Pani dawała?
Z jakiegoś powodu (jednak!) szybko Pani Chłopak zaprzyjaźnił się z inną Koleżanką, nie komunikując Pani, Co i Dlaczego coś jest nie tak?

Zachęcam Panią, by skupiła się Pani teraz na sobie, na swoich zainteresowaniach, ucząc się (może?) czegoś nowego, na co nie miała Pani wcześniej czasu?

Proszę nie zostawać samej w tej sytuacji i z tą sytuacją, wychodzić z potrzebą wsparcia, ze strony bliskich dla Pani Osób/Przyjaciół.

Myślę, że mogłaby być dla Pani przydatna rozmowa z Psychologiem, gdyby Pani takiej potrzebowała, zapraszam do kontaktu via Skype.

Wspieram Panią mentalnie i życzę tylko pięknej/nowej relacji!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605