Jak pokazać ukochanej, że skończyłem z zazdrością?

Jak pokazać dziewczynie byłej która nie chce utrzymywać kontaktu że nie jestem zazdrosny kiedyś, że się zmieniłem? Byłem ponieważ bałem się że ją stracę. Co robić? Proszę o dobre odpowiedzi.

Witam,
zazwyczaj ktoś jest zazdrosny z obawy przed utratą bliskiej osoby. Teraz Pan sie zmienił i nie będzie się już tego obawiał? Zazdrość jest naturalną częścią związku, jednak gdy zaczyna przybierać ona zbyt duże rozmiary zaczyna przeszkadzać drugiej stronie. Wyjściem z tego może być uczestniczenie w terapii.
Jeżeli dziewczyna nie chce utrzymywać kontaktu, może byc trudne pokazanie jej czegokolwiek. Może Pan jedynie powiedzieć jej o swoje zmianie i prosić o drugą szansę. Nie wiadomo jednak czy będzie będzie tego chciała a na siłę nic nie można zrobić.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl