Jak pokonać ataki płaczu i bezsenności po rozstaniu?

Witam. Mam problem. Półtora roku temu po 2 letnim związku rzucił mnie chłopak. Po rozstaniu do dnia dzisiejszego mam cykliczne napady płaczu oraz problemy ze snem tzn. Nie sypiam w ciągu nocy max 3 lub 4 razy w tygodniu. Kocham swojego ex lecz on nie chce mieć ze mną nic wspólnego. Proszę o pomoc ponieważ nie potrafię sama już się z tym zmagać Pozdrawiam

Witam, napisała Pani że półtora roku temu rozstała się Pani z chłopakiem. Wciąż go pani kocha, lecz on nie chce już z Panią mieć nic wspólnego. Bardzo przeżywa Pani wciąż to rozstanie. Jest to jedno z najbardziej bolesnych doświadczeń w życiu. Proszę skorzystać z pomocy psychologa. Warto porozmawiać z kimś kto Panią wysłucha, udzieli wsparcia. Przesyłam link do artykułu:
https://portal.abczdrowie.pl/rozstanie
Pozdrawiam serdecznie

Szanowna Pani,

pogwałcenie reguły wzajemności - jakby nie patrzeć jest złamaniem kontraktu, budzi gniew, poczucie krzywdy, a nawet depresję, niezależnie czy kontrakt był w ogóle kiedykolwiek otwarcie zawarty.

Jeżeli okres po rozstaniu trwa półtora roku i w dalszym ciągu nie udało się Pani przepracować żalu po stracie ex partnera, niewątpliwie potrzebuje Pani dogłębnej psychoterapii.

Zachęcam życzliwie. Jest to jedyna szansa na uporanie się z problemem na zawsze. Zapraszam do rozmowy.

Pozdrawiam serdecznie!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA, COACH
www.nagrodzkacoaching.pl

Witam Panią
Rozstanie z ukochaną osobą jest bardzo trudnym
wydarzeniem w życiu człowieka.
Czasami niesie za sobą złość, niepokój, frustrację,
poczucie zwątpienia, poczucie odrzucenia,
poczucie rozpadu wewnętrznego, poczucie
osamotnienia, utratę pewności siebie
oraz poczucie niskiej wartości.
Zdarza się, że rozstanie całkowicie dezorganizuje
życie i może prowadzić do depresji.
Zachęcam Panią do podjęcia terapii psychologicznej,
która pomoże Pani odzyskać równowagę
wewnętrzną, wzmocnić poczucie własnej wartości,
uporać się z zaburzeniami snu,
a także pogodzić się z przeszłością
i rozpocząć nowy etap w życiu.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie