Jak pokonać lęk i tres?

Dzień dobry, Mam 25 lat i jestem prawiczkiem. Dodam ze to ze nie byłem z dziewczyną wynika wyłącznie z tego, ze nie poznałem jeszcze odpowiedniej, bo powodzenie mam, nie mam problemu z poznawaniem dziewczyn. Ale od pewnego czasu mam obawy, że jak powiem o tym przyszłej dziewczynie to ona mnie odrzuci i uzna za gorszego. Przez to odczuwam lęk i stres.

Dzień dobry, rozumiem Pana niepokój , jednak proszę pamiętać, że dla większości wartościowych kobiet, a zapewne takiej Pan szuka będzie to atut a nie powód do śmiechu. Jeżeli zdarzy się, że to narazi Pana na pośmiewisko to przede wszystkim będzie to świadczyło o tej dziewczynie, nie o Panu. Warto o tym pamiętać, żeby nie dać się wyciągnąć w błędne koło , które utrudni wejście w upragniona relacje.
Pozdrawiam A. Pacia

Dzień Dobry panu,

Tak, jak sam Pan napisał, nie poznał Pan jeszcze odpowiedniej Dziewczyny, i z Pana opisu wnioskuję, że interesuje Pana jakość związku (a nie ilość).
Chcę Panu powiedzieć, że jak pozna Pan odpowiednią Dziewczynę, to jestem pewna, że nawet doceni to u Pana.

Jeśli nadal byłby Pan zaniepokojony, pomocna byłaby zwyczajna rozmowa z psychologiem.
Gdyby miał Pan życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu na Skype.

Życzę Panu tylko wartościowej i pięknej miłości,
irena.mielnik.madej@gmail.com