Jak pokonać lęk przed wymiotowaniem?

Witam. Mam taki problem. Od małego boje się wymiotowania. Życie jakoś zleciało lecz nigdy nie przezwyciężyłam tego strachu. Od jakiegoś czasu mam problem z zasypianiem. Kiedy tylko przychodzi pora snu robi mi się nie dobrze łapie mnie lęk i mam drgawki. Czasami jest to wina przejedzenia jem suchy chleb popijam wodą i gorzką herbata i wszystko ustaje lub po prostu zasypiam na siedząco. Od kilku dni unikam jedzenia ciężkiego na wieczór. Ale objawy są nasilone robi mi się nie dobrze i się trzęsę. Wcale nie wymiotuje. Ale budzi się we mnie lęk i nie mogę zasnąć. Byłam juz dwa lata temu na gastroskopii nie wykazała nic złego. Ale właśnie od kilku dni jest to bardzo męcząca bezsenność. Pomocy

Witam serdecznie, opisany przez Panią problem wymaga pilnej konsultacji
psychoterapeutycznej. Właścwie Pani lęk przed wymiotowaniem wymagał takiej konsultacji i interencji już dawno temu. Dallsze zwlekanie to nic dobrego. Radziłbym więc jak najszybciej zamówić wizytę u psychoterapeuty. W ostateczności może Pani skorzystać u mnie z porady online Skype.
Pozdrawiam