Jak pokonać niechęć do seksu oralnego?

Dzień dobry. Ogółem mój pierwszy raz który przeżyłem z byłą dziewczyną podczas fellatio nie był za przyjemny. Miała trochę kwaśny smak na łechtaczce przez to teraz mam blokadę psychiczną, żeby obecnej dziewczynie sprawić przyjemność "na dole" języczkiem. Jak mam się przełamać? Nie chcę, żeby coś sobie złego pomyślała

Witam
Nie jest jasne,czy dziewczyna wymaga tego typu seksu,czy też Ty sam uznałeś,że wszystkie kobiety reagują podobnie.Zaryzykuj więc zbliżenie zgodne z własnymi preferencjami i pozwól partnerce na jej własną odpowiedź,na ile wystarczacie sobie bez wymuszeń i udziwnień.Od takiej akceptacji zależy więź a reszta jest nadużyciem siebie lub partnera i zawsze kończy się rozłamem.
Pozdrawiam i chętnie dowiem się o skutkach takiego podejściapodrZwiam serdecznie

Dzień dobry.

Zwykle przykre smaki i zapachy części intymnych usuwa się poprzez zabiegi higieniczne. Można zatem przed podjęciem czynności oralnych zaproponować partnerce wspólną kąpiel bądź prysznic, przy użyciu kosmetyków do intymnych części ciała. Nie można jednak zapominać, że nawet czyści wydzielamy zapachy i smaki - co jest już sprawą zupełnie indywidualną, uzależnioną od różnych czynników (np. rodzaj diety, tryb życia, gospodarka hormonalna, itp., itd.). Analogicznie, mamy też różną "tolerancję" na zapachy i smaki - to, co komuś smakuje czy pachnie, komuś innemu może niekoniecznie odpowiadać.

Precyzując - fellatio jest sposobem "współżycia" polegającym na pieszczeniu penisa ustami. Pieszczenie łechtaczki i pochwy tym sposobem określa się jako cunnilingus.

Pozdrawiam.