Jak pokonać swoje lęki?

Witam, od pewnego czasu mam straszne stany lękowe. Boje sie wszystko, nie wiem czy to jest spowodowane.. nie radze sobie już z własną psychiką i nie wiem co mam robić.. Czy powinnam zacząć brać jakieś leki ? Czy może domowymi sposobami spróbować pokonać swoje lęki ? Błagam o pomoc.

Witam,

z problemem lękowym warto zwrócić się do specjalisty - proponuję rzetelnego psychoterapeutą lub lekarza psychiatrę. Specjaliści ci najlepiej dobiorą leczenie dla Pani.

Pozdrawiam serdecznie,

Witam,
odradzam brani leków bez kontaktu z lekarzem. Najlepiej udać się na wizytę do psychiatry w celu podjęcia farmakoterapii lub do psychoterapeuty, jeżeli chciałaby Pani podjąć się terapii. Można też połączyć oba sposoby.
Pozdrawiam.