Jak polepszyć kontakt z rodzicami?

Relacje rodzinne Witam. Od jakiegos czasu nie dogaduje sie z rodzicami, zauwazylam ze lepszy kontakt mam z chrzestna i jej facetem-Codziennie rozmawiam z nimi przez telefo, planuje jechac do nich na wakacje. Bardziej wole ich od wlasnych rodzicow..jak polepszyc kontakt z rodzicami? Pozdrawiam

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam,

może warto byłoby rozważyć konsultację u specjalisty psychologa, z którym mogłaby Pani porozmawiać o problemach i relacji z rodzicami.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz