Jak polepszyć swoje życie seksualne, żeby osiągnąć orgazm?

Witam. Mam 22ata, z mężem współżyjemy od 6 lat. Nigdy nie miałam orgazmu łechtaczkowego, ani pochwowego. Jedyny, jaki daje mi satysfakcję to ten z dzieciństwa, który niestety nie minął. Siadam na rogu mebla, zaciskam nogi i po kilku sec szczytuję. Nie potrafię w inny sposób masturbacji osiągnąć orgazmu. Wibratory, dilda, motyki, kulki gejszy nie wywołują u mnie orgazmu. Odczuwam podniecenie, jest mi przyjemnie, czasem nawet bardzo, ale nie szczytuję. Pobudzanie łechtaczki jest dla mnie wręcz aseksualne, nie czuję nic, oprócz dyskomfortu, czasem nawet bólu. Co powinnam zrobić, by polepszyć swoje życie seksulne? Dziękuję. Pozdrawiam

Dzień dobry!

Zachęca do osobistej konsultacji i rozważenia podjęcia psychoterapii. Sytuacja przekracza możliwości porady internetowej.

Pozdrawiam!