Jak pomóc 17-miesięcznemu synowi?

Witam moj syn ma 17 miesiecy od ok 3 ty ma kaszel bylam u lekarza dostal deflegmin w kropelki 20dwa razy dziennie i sprey do gardla .Po tyg nie bylo poprawy znowu wybralm sie do lekarza gdyz pojawilbsie katar lekarz osuch s l syna z a lecil syropbacce clasikb3ml dwa razy dziennie spey do gardla i nasivin kropelki do nosa plus inhalacje z soli i czyszczenie noska brak goraczki.Po tyg poraz,koleiny wybralm sie do innego lekarza ktory steierdzil zapalenie zatok powiekszone migdalki osuchowo czysty przepisal antybiotyk amotaks co 12 godz i acce clasik zeby podawac do piatku .Moie pytanie brzmi syn po 4 dniach przyjmowania antybiotyku i odstawieniubsyropu acce clasic nadal.kaszle najgorzej jest w nocy i nad ranem .Jedynie katar ustapil Moje pytanie brzmi co zrobic zeby synowi pomuc dla czego nie ma poprawy.

antybiotyk zaczyna działać po ok 3 dniach, pod koniec zalecanego czasu brania antybiotyku należy udać się do lekarza, żeby ocenił skutecznośc leczenia ewentualnie zalecił dalsze postepowanie pozdrawiam