Jak pomóc chłopakowi, który boi się miłości?

Szukam pomocy psychologa. Jestem z moim chłopakiem 7 miesięcy. Chcę z nim być, kochamy się jednak jego miłość jest trudna. Pochodzi z trudnego domu polskich emigrantów. Był bity przez ojczyma, daleko od rodziny. Podejrzewam, że w tym tkwi problem. Boi się miłości, jest pewny, że go skrzywdze. Wciąż szuka dowódów na zdradę, albo, że go nie kocham, że chce zerwać, że mi nie zależy na nim. Chce wyprzedzić fakty. Strasznie cierpi, bo wie sam, że to bzdura. Nie wiem jak mu mogę pomóc. Mogę?

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza