Jak pomóc chłopakowi opanować agresję?

Witam , mój chłopak jest strasznie agresywny , nie w stosunku do mnie lecz do przypadkowych osób. Gdy jest zdenerwowany nie panuje nad sobą i po prostu bije przypadkowych ludzi , niszczy czyjeś mienie ... Jak mu pomoc ? Jest jakieś rozwiązanie ?

Dzień Dobry Pani,

Proszę zasugerować Pani Chłopakowi konsultację i ewentualne podjęcie terapii
w Poradni Zdrowia Psychicznego, gdyż z jakiegoś powodu nie radzi sobie z emocjami.

Życzę Pani wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam.
Myślę, że warto porozmawiać z chłopakiem.
Ponadto uważam, że powinna Pani zaproponować formę konsultacji psychologicznej, a nawet psychoterapię.
Z wyrazami serdeczności,
Dariusz Pysz-Waberski

Witam, zachowania agresywne mogą być powodowane przez wiele czynników. Proszę porozmawiać z chłopakiem aby skorzystał z pomocy psychologicznej w Poradni Zdrowia Psychicznego. Przesyłam link do placówek NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/
Pozdrawiam serdecznie