Jak pomóc córce z krostkami ospy w oku?

Witam Moja córka ma ospe od 3 dni Jedna z pierwszych krostek jest na dolnej powiece oka Niestety córka ciągle pociera oczko. Dzisiaj oczko pod dolna powieka jest już opuchnięte, jeszcze nie ropieje, spojowka niezaczerwieniona Dzwoniłam do okulisty niestety Pani ż recepcji umówiłam mnie dopiero za dwa dni W domu mam tylko maść atecortin

Witam sterydy są przeciwskazaniem przy chorobach wirusowych.należy podać Heviran w tbl wg wskazań pediatry około 200mg x3 na dobę. Dziecko ma 14 lat? Zależy ile waży. Do oka i na skórę powiek ung.Virgan 5x.pozdrawiam serdecznie