Jak pomóc dorosłemu dziecku w depresji?

Mam problem z 30 córką.Na oko normalna ,młoda wykształcona ,pracująca lecz już kilka lat temu zapowiedziała,że umrze (popełni samobójstwo)gdy będzie miała 34 lata.W chwili obecnej pracuje,ale po pracy zachowuje się jak gdyby miała ciężką depresję.Mieszka sama ,nie pozwala sobie w jakikolwiek sposób pomóc.Byłam u psychiatry zapytać co mam robić.Niestety dopóki córka sama nie przyjdzie do lekarza On nic nie może.Córka nie chce słyszeć otym.Co mam robić? Błagam pomóżcie ,może podpowiecie gdzie mogę uzyskać jakąś podpowiedź -jest coraz gorzej Dziękuję Zrozpoczona matka

Bez wizyty u specjalisty nie da się nic zrobić. Niczego nie załatwi Pani za córkę. Trzeba zrobić wszystko, żeby córka chciała poszukać fachowej pomocy. Być może wizyta u psychiatry i leki poprawiłyby samopoczucie córki?