Jak pomóc dwumiesięcznemu dziecku z wypróżnieniem?

Witam, moje dwumiesięczne od jakiegoś czasu przestało robić kupki samodzielnie. Początkowo robiło raz na jakiś czas ogromną kupę bez problemu, ale ostatnio strasznie płacze, jest niespokojne i dopiero gdy wywołamy u niego kupkę uspokaja się. Podawaliśmy mu czopki a także próbowaliśmy odgazowywać go rurką. Lekarz zaleca tylko preparaty z apteki które nie są ani trochę skuteczne. Dzięcko się męczy i strasznie płacze pomimo podawania mu ich. Co zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

a jak dziecko jest karmione ? wskazana wizyta u gastroenterologa dziecięcego