Jak pomóc dziecku, które odczuwa nieustanny głód i lęki?

Moja 16- letnia corka opowiedziala mi o swoich problemach, o wymiotach, napadach ogromnego glodu, o bolu zebow i nerek o zatrzymaniu okresu. Gdzie najpierw powinnam się udac? Gdzie szukac dla niej pomocy? Pozdrawiam

Dzień dobry. Myślę, że niezależnie od konieczności poszukania ośrodka/przychodni/specjalisty pracującego z psychologicznymi aspektami zaburzeń odżywiana, powinna Pani skonsultować w pierwszej kolejności stan córki z lekarzem pierwszego kontaktu. Zapewne potrzebne będą badania obrazujące obecną kondycję zdrowotną. Będą przydatne także do pełnej diagnostyki dla psychologa. Pozdrawiam.