Jak pomóc dziecku niestabilnemu emocjonalnie?

Witam mam problem z córą.Córka ma 8 lat chodzi do 3 kl. Szkoły podstawowej i jest jak to nauczyciele mówią nie stabilna emocjonalnie. W szkole gdy musi odpowiadać reaguje płaczem,chociaż zna odpowiedz wszystkiego się boi, między rówieśnikami też ma problem bo nie umie się obronić słownie jak się pokłócą tylko płacze i nie wiem co mam z nią zrobić

Dzień Dobry Pani,

Z Pani relacji wynika, że Pani Córka potrzebowałaby wsparcia psychologicznego (w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej) celem pracy terapeutycznej nad poprawą samooceny (przy współpracy z Panią)

Serdeczności i powodzenia Pani i Córce życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

Witam,
zalecana jest konsultacja u psychologa dziecięcego lub w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej.
Pozdrawiam serdecznie