Jak pomóc dziecku z bólem w stawie skokowym?

Córka14 lat (sport 8 lat)od ponad roku cierpi na ból w stawie skok., najprawdopodobniej konsekwencja jakiegoś urazu (nieokreśl.). RTG nie wykazuje nieprawidł., USG-obrzęk tk. mięk. i płyn, MRI: płyn w pochewce ścięgna mięśnia zginacza dł. palucha, dł. palców i piszczelowego tylnego, zwężenie szpary stawu piszczelowo-skokowego oraz mały obrzęk szpiku w zatoce stępu. Otrzymała 2 zastrzyki DEPO-MEDROLu po których ból jest jeszcze większy, nie do zniesienia (2 dni). Proszę o pomoc. Co robić dalej?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że konieczna jest konsultacja lekarza ortopedy oraz reumatologa.